آبشار بیشه لرستان

آبشار بیشه لرستان

آبشار بیشه در استان لرستان، با ارتفاع ۴۸ متر و عرض ۲۰ متر ، از یکی از زیبایی های این استان میباشد.آبشار بیشه لرستان در روستایی به همین نام واقع شده است که به رودخانه همیشه جاری سزار متصل است.

بعد از گذر از شهرستان دورود به این روستای زیبا خواهید رسید. فاصله دورود تا بیشه با وسیله نقلیه حدود ۱۳۰ کیلومتر میباشد.
بعد از رسیدن به این منطقه با زیبایی های وصف ناپذیری رو به رو خواهی بود. روستایی شگفت انگیز با بافتی زیبا در دل طبیعت و آبشار بیشه که با تاج عریضش از میان صخره ها در حال فروریختن است.
صدای آرامش بخش آبشار بیشه خرم آباد در دل طبیعت بکر و سبز روستایی اش، یکی از بهترین حس هایی است که باید تجربه کرد.

جاهای دیدنی بیشه

جاهای دیدنی بیشه
عجیب است که این آبشار به خودی خود از اماکن دیدنی لرستان به حساب می آید اما بر خلاف اکثر آبشارهای دیگر، شما این مسیر را تا استان لرستان برای دیدن تنها آبشار بیشه طی نخواهید کرد.
به دنباله ی این آبشار، رودخانه ی سزار قرار دارد که بعد از فرو ریختن به آن میپیوندد و یک منظره شگرف را پدید آورده است.
در قسمتی از این رودخانه در پای آبشار شما میتوانید به آب تنی بپردازید و در قسمتی دیگر به دلیل لجن های رشد کرده کف آب یک رودخانه سبز و البته زیبا را برای تماشا به همراه خواهد داشت.

شنا در آبشار بیشه
شنا در آبشار بیشه

در کناره های آبشار نیز شما میتوانید صخره نوردی را تجربه کنید و به قسمت بالایی آبشار برسید که همگی یک روز پُر خاطره را برایت خلق خواهند کرد.
بعد از گشت زنی و تفریح در آبشار بیشه، پیشنهاد میشود به راه آهن آن نیز سر بزنید. راه آهنی که به دلیل پوشیده شدن با توده انبوه گیاهان سبز به عروس راه آهن ایران معروف است.


برای مشاهده ادامه مقاله آبشار بیشه کلیک کنید

+ |
نوشته شده توسط Elham.g در پنجشنبه 29 فروردين 1398
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی