جاهای دیدنی الیمستان

جاهای دیدنی الیمستان
جاهای دیدنی الیمستان

خود جنگل الیمستان به اندازه کافی با پوشش گیاهی و صدای آهنگین طبیعت زیبایش به تنهایی یک جاذبه طبیعی به حساب می آید. اما جالب است بدانید که این جنگل زیبا جاذبه های دیگری را در خود جای داده است که با دانستن آن ها شگفت زده خواهید شد.

یکی از شگفتی های این جنگل این است که نظر نشنال جئوگرافیک را به خود جلب کرده است. همچنین بسیاری از توریست ها و گرشگران نیز برای عکاسی این جنگل را بسیار مورد استقبال قرار داده اند.

حال وقت آن رسیده تا به دیگر دیدنی های شگفت انگیز الیمستان سر بزنیم.

قله الیمستان

قله الیمستان
بومیان و گردشگران، بهتر از این قله را برای کوه نوردی نخواهند یافت. قله ای با پوشش بی نظیر گیاهان سبز در میان ابر و مه با آب و هوای بسیار دلنشین و ارتفاع ۲۵۰۰ متری اش دارای یکی از پر طرفدار ترین های مازندران است.
نگران نباشید، حتی اگر اهل کوه نوردی نیستید این یک تجربه ی جدیدی برای شما خواهد بود تا لذت آن از خستگی اش پیشی بگیرد. از بهار تا زمستان مناسب برای کوه نوردی در این قله زیبا است.

نقش پای رستم

نقش پای رستم در الیمستان
یک افسانه وجود دارد که از بومیان نقل شده است. در این منطقه که به نقش پای رستم نام گذاری شده است، دو حفره ۱۰ متری وجود دارد و افسانه بر این باور است که این دو حفره جای پای رستم بوده است که در این منطقه زانو زده و آب نوشیده است.
اما حقیقت این است که این دو حفره ملیون ها سال پیش محل برخورد دو شهاب سنگ کوچک بوده است.اما از این ها که بگذریم، بازدید از این دیدنی های بکر و سراسر شگفتی به مدت زمان بیشتر از یک روز نیاز دارد. .

حال وقت آن است که یک مکان برای استراحت شبانه خود انتخاب کنیم.

اجاره ویلا در جنگل الیمستان

اجاره ویلا در جنگل الیمستان
بعد از یک روز خاطره انگیز، نیاز به استراحت در یک مکان آرامش بخش است. در بخش مرکزی آمل و روستای الیمستان در ارتفاعات بسیار زیبای کوهستانی ویلاها و سوییت هایی زیبا و با صفایی دارد که با قیمت های مناسب در دسترس هستند.

هرآنچه که این روستای زیبا در خود جای داده است سراسر طبیعت بکر زیبا است که زبان توانایی وصف آن را ندارد. با سفر با تور جنگل الیمستان میتوانی این شگفتی های طبیعت را با چشمانت ببینی و با تمام وجود احساس کنی.

برای مشاهده ادامه مقاله دیدنی های استان گیلان کلیک کنید

برچسب ها : دیدنی های استان گیلان ، گیلان گردی ، گیلان ، تورجور ،
+ |
نوشته شده توسط Elham.g در دوشنبه 26 فروردين 1398
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی